Ogólnopolska Oławska Konferencja Mediacyjna

Mediator Grażyna Górska jest pomysłodawczynią i organizatorską Ogólnopolskiej Oławskiej Konferencji Mediacyjnej, która stała się jednym z ważniejszych wydarzeń mediacyjnych w kraju. Jest ona organizowana od 2011 r. w październiku z okazji obchodów Międzynarodowego Tygodnia Mediacji.

Konferencja ma zasięg ogólnopolski, uczestniczy w niej ponad trzysta osób z całego kraju. Objęta jest patronatem Prezesów Sądów Okręgowych we Wrocławiu, Opolu, Świdnicy, Sieradzu, Sądu Rejonowego w Oławie.  

Organizatorami Konferencji są również Stowarzyszenie Mediatorów Cywilnych, Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie, Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Mularczyk we Wrocławiu, Urząd Miejski w Oławie, Urząd Gminy Oława, Instytut Komunikacji O –media, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu. 

Partnerami wydarzenie są m.in.: Zachodnia Izba Gospodarcza Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Instytut Sulisław, Centrum Biznesu Rodzinnego przy WSB we Wrocławiu oraz wiele innych instytucji i organizacji. 

Prelegentami są wybitni specjaliści, praktycy, dzielący się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Program konferencji co roku porusza ważne i aktualne problemy, a praktyczny wymiar konferencji sprawia, iż każdy znajdzie w niej coś dla siebie. 

Od kilku lat w konferencji uczestniczą sędziowie, mediatorzy, prawnicy, kuratorzy sądowy, przedsiębiorcy, pracodawcy, pracownicy pomocy społecznej, pedagodzy, nauczyciele, dyrektorzy szkół,  przedstawiciele wielu innych zawodów i specjalizacji. 

Opinie uczestników potwierdzają, iż jest to wyjątkowe wydarzenie, w którym warto uczestniczyć. Zobacz opinie

www:konferencjamediacyjna.pl

Zgłoś swój udział w wydarzeniu i bądź uczestnikiem on-line na żywo: https://www.facebook.com/events/318591222733589

XI Oławska konferencja mediacyjnyjna

02.grudnia 2022 r. już po raz XI odbędzie się Oławska Konferencja Mediacyjna organizowana przez Mediatora Grażynę Górską. W tym roku aktualny temat "Konflikty i Mediacje w czasach kr ...

Czytaj więcej

X Oławska konferencja mediacyjnyjna

07 października 2021 r. odbyła się w X jubileuszowa konferencja mediacyjna pod wymownym tytułem "Mediacja i Mediator - nowa rzeczywistość", w której uczestniczyło ponad 150 osób z ...

Czytaj więcej

IX Oławska konferencja mediacyjnyjna

22.10.2020 r. IX Oławska Ogólnopolska konferencja mediacyjna pt. „Relacje i mediacje w czasie kryzysu”. W tym roku pod takim właśnie hasłem odbędzie się konferencja mediacyjna. Z ...

Czytaj więcej