Ogólnopolska Oławska Konferencja Mediacyjna

Mediator Grażyna Górska jest pomysłodawczynią i organizatorską Ogólnopolskiej Oławskiej Konferencji Mediacyjnej, która stała się jednym z ważniejszych wydarzeń mediacyjnych w kraju. Jest ona organizowana od 2011 r. w październiku z okazji obchodów Międzynarodowego Tygodnia Mediacji.

Konferencja ma zasięg ogólnopolski, uczestniczy w niej ponad trzysta osób z całego kraju. Objęta jest patronatem Prezesów Sądów Okręgowych we Wrocławiu, Opolu, Świdnicy, Sieradzu, Sądu Rejonowego w Oławie.  

Organizatorami Konferencji są również Stowarzyszenie Mediatorów Cywilnych, Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie, Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Mularczyk we Wrocławiu, Urząd Miejski w Oławie, Urząd Gminy Oława, Instytut Komunikacji O –media, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu. 

Partnerami wydarzenie są m.in.: Zachodnia Izba Gospodarcza Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Instytut Sulisław, Centrum Biznesu Rodzinnego przy WSB we Wrocławiu oraz wiele innych instytucji i organizacji. 

Prelegentami są wybitni specjaliści, praktycy, dzielący się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Program konferencji co roku porusza ważne i aktualne problemy, a praktyczny wymiar konferencji sprawia, iż każdy znajdzie w niej coś dla siebie. 

Od kilku lat w konferencji uczestniczą sędziowie, mediatorzy, prawnicy, kuratorzy sądowy, przedsiębiorcy, pracodawcy, pracownicy pomocy społecznej, pedagodzy, nauczyciele, dyrektorzy szkół,  przedstawiciele wielu innych zawodów i specjalizacji. 

Opinie uczestników potwierdzają, iż jest to wyjątkowe wydarzenie, w którym warto uczestniczyć. Zobacz opinie

www:konferencjamediacyjna.pl

Zgłoś swój udział w wydarzeniu i bądź uczestnikiem on-line na żywo: https://www.facebook.com/events/318591222733589

IV Oławska konferencja Mediacyjna „Porozmawiajmy o mediacji”

23 października 2015 r. odbywał się IV konferencja w Oławie pod hasłem porozmawiajmy o mediacji. W roli panelistów wystąpili mi: Prezes Sądu Okręgowego w Sieradzu, sędziowie sądów okręgowych ...

Czytaj więcej

III Oławska konferencja mediacyjna „Mediacja jako uniwersalna metoda rozwiązywania konfliktów. Praktyczne aspekty postępowania mediacyjnego"

W dniu 09.10.2014r. w Centrum Sztuki w Oławie w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji odbyła się konferencja zatytułowana „Mediacja jako uniwersalna metoda rozwiązania konfliktów. ...

Czytaj więcej

II Oławska konferencja mediacyjna „Dobro rodziny w postępowaniu mediacyjnym"

Po raz drugi w Oławie odbyła się konferencja mediacyjna organizowana przez mediatora z Oławy Grażynę Górską oraz Stowarzyszenie Mediatorów Cywilnych. Tym razem tematyka konferencji była poświęcona ...

Czytaj więcej